Oficiāli! Tiesa atzīst Trasta komercbanku par likvidējamu

0 komentāri

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien, 14. martā, lēmusi atzīst Trasta komercbanku par likvidējamu, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Šo jautājumu bija paredzēts izskatīt jau pagājušajā nedēļā, taču sēdi nācās pārcelt, jo tika saņemti divi lūgumi no bankas pārstāvjiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lieta ierosināta pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas pieteikuma, un komisija lūdz sākt bankas likvidāciju pēc iespējas agrāk, lai varētu sākt izmaksas noguldītājiem. Tā norāda, ka licences anulēšana bankai ir izsvērts, rūpīgi pārbaudīts lēmums, kas pieņemts, pamatojoties uz Eiropas Centrālā bankas atzinumu.

Tikmēr Trasta komercbankas pārstāvji uzskata, ka viņiem ir tiesības šo lēmumu pārsūdzēt.

Jau vēstīts, ka licence Trasta komercbankai tika anulēta pirms pusotras nedēļas, jo banka ilgstoši pieļāvusi nopietnus pārkāpumus vairākās svarīgās jomās. Garantētās atlīdzības izmaksas Trasta komercbankas klientiem varētu sākt jau parīt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas