Ņujorkas Taimskvērā gozējas Latvenergo logotips

0 komentāri

Ņujorkā, Taimskvērā, Nasdaq birža šodien sveic AS Latvenergo ar pirmo zaļo obligāciju iekļaušanu Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā. Tam par godu Taimskvērā gozējas Latvenergo logotips.

AS Latvenergo ir pirmā valsts kapitālsabiedrība Austrumeiropā, kas ir emitējusi tā dēvētās zaļās obligācijas. Obligācijas tika emitētas 10. jūnijā par kopējo summu 75 miljonus eiro. Pirmo reizi obligācijas pirmreizējā tirgū iegādājās arī Vācijas, Austrijas un Somijas investori, informē Latvenergo pārstāvji.

Obligāciju emisijā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Latvenergo koncerna pilnībā vai daļēji finansētiem zaļajai domāšanai atbilstošiem projektiem ražošanā, sadales un pārvades tīklu aktīvos atbilstoši AS Latvenergo apstiprinātam dokumentam – Zaļo obligāciju satvaram, par kuru Starptautiskais klimata un vides izpētes centrs – Oslo (the Center for International Climate and Environmental Research – Oslo), kas ir neatkarīgs norvēģu institūts starpdisciplīnu klimata izpētei, ir sagatavojis neatkarīgu atzinumu par obligāciju, kā ieguldījuma objekta atbilstību, noteiktiem vides un ilgtspējas kritērijiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas