Nodokļu parāda dēļ VID apķīlā visus Dobeles dzirnavnieka īpašumus

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) apķīlājis visus uzņēmuma Dobeles dzirnavnieks nekustamos īpašumus un transportlīdzekļus nodokļu parāda dēļ.

VID nodokļu auditā aprēķināts, – Dobeles dzirnavniekam budžetā jāmaksā 1,92 miljoni eiro, tostarp soda nauda – 79 181 eiro, nokavējuma nauda – 66 248 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šo lēmumu Dobeles dzirnavnieks var iesniegt sūdzību VID ģenerāldirektorei.

Uzņēmums gan medijiem norāda, – Dobeles dzirnavnieks šo lēmumu uzskata par pilnībā nepamatotu un sola to nekavējoties pārsūdzēt.

“Kategoriski nepiekrītam VID pieņemtajam lēmumam un esam šokēti par valsts attieksmi pret uzņēmumu,” teikts uzņēmuma paziņojumā medijiem.

“Dobeles dzirnavnieks ir godprātīgi maksājis visus nodokļus un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē,” pauž Dobeles dzirnavnieka valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.

“Uzņēmumam nav nodokļu parādu, tie vienmēr maksāti laikus un pilnā apjomā. Vēl joprojām neesam saņēmuši oficiālu VID lēmumu par uzņēmumam uzlikto liegumu. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, VID nodokļu audita rezultātā nav atzinis vairākus darījumus ar uzņēmuma piegādātājiem un ir aprēķinājis papildu pievienotās vērtības nodokli atsevišķiem darījumiem, pamatojoties uz uzņēmuma piegādātāju darbībām. Uzskatām, ka šāds aprēķins ir pilnībā nepamatots, jo nav pienācīgi izvērtēti faktiskie lietas apstākļi,” sacīja Amsils. Viņš apliecina, ka uzņēmums turpina strādāt ierastajā režīmā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas