Noderīga informācija zemniekiem! Spēkā jauni noteikumi aizņēmumiem no valsts

0 komentāri

Ņemot vērā ierobežotos budžeta resursus, turpmāk vairs netiks kompensēts aizdevuma likmes pieaugums lauksaimniekiem, kas aizņemas no valsts, lai iegādātos lauksaimniecības zemi.

Savukārt jaunajiem lauksaimniekiem vairs nebūs jāizmanto valsts konsultantu pakalpojumi, kas līdz šim bija obligāti.

Zemes iegādes programma ir bijusi visai populāra. Vairāk nekā trīs gados līdz pagājušā gada beigām piešķirti gandrīz 800 aizdevumi. Tiem lielākoties pieteikušās nelielas saimniecības, savukārt reģionālā ziņā lielākā interese bijusi no Zemgales un Kurzemes.

Tā kā iepriekš piešķirtie līdzekļi 40 miljonu eiro apmērā bija gandrīz izsīkuši, valdība šonedēļ nolēma palielināt finansējumu programmai par 15 miljoniem eiro. Ņemot vērā pieprasījumu, papildu nauda tika piešķirta arī pērn.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas