Nedēļas labā ziņa! Pēc saldumu fabrikas apmeklējuma Straujuma kļūst vēlīgāka uzņēmējiem

0 komentāri

Viena no šīs nedēļas svarīgākajām ziņām – pēc Skrīveru saldumu apmeklējuma Ministru prezidente Laimdota Straujuma lēmusi nevirzīt asi kritizēto priekšlikumu par nodokļu izmaiņām mikrouzņēmumiem, vēsta raidījums LNT TOP 10, kas apkopo svarīgākos aizvadītās nedēļas notikumus.

Atgādināsim, ka valdība šonedēļ čakli turpināja darbu pie valsts nākamā gada budžeta projekta. Vispirms valdība draudzīgi nolēma neatbalstīt pilnīgi nevienu no deputātu iesniegtajiem ap 900 priekšlikumiem, atstājot izlemšanu pašai Saeimai, toties tikpat draudzīgi vienojās par izmaiņām vairākos ar nodokļu politiku saistītos likumos. Te nu izrādījās, ka uzņēmējiem dažas no šīm izmaiņām bija kā pērkons novembra debesīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No Finanšu ministrijas nāca ideja mikrouzņēmumu nodokļa režīma maiņai, liedzot uzņēmumiem strādāt ar juridiskajām personām, uzņēmējus šokēja – viņuprāt, tā ir ar Finanšu ministrijas gādību budžetā paslēpta granāta, lai uzspridzinātu mazo biznesu.

Negaisa mākoņu kliedēšanai uzņēmēji premjeri bija uzaicinājuši uz Skrīveru saldumiem. Vai nu saldais cienasts, varbūt īpašā cepure, bet varbūt zvans finanšu ministram, bet Laimdota Straujuma pēc “randiņa” tiešām runāja un solīja kā saldumus saēdusies.

“Tas, kas attiecas uz juridiskām, privātām personām, šis priekšlikums netiek tālāk virzīts. Netiek arī 2016. gadā ieviests nozaru saraksts un sociālais nodoklis 5% nodoklis tiek ieviest no 2017. gada,” sacīja Straujuma.

Vai viņas solītais tiešām būs kā akmenī cirsts, uzzināsim līdz ar budžeta pieņemšanu, un tas nozīmē – jau pēc vēl vienas nedēļas.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas