Meitene bankas kļūdas dēļ piekļūst svešam bankas kontam

0 komentāri

”Pieteicos internetbankai, dabūju piekļuvi svešam kontam! Woha! Cik bieži tā notiek? Diemžēl nepaspēju nopirkt jahtu, jo paši pamanīja kļūdu,” tā par savu pieredzi stāsta kāda latviešu meitene, kurai, pašai negribot, uz īsu brīdi bija brīva rocība svešā bankas kontā.

Šāds gadījums latvietei bija Islandes bankā Landsbankinn. Proti, meitene devusies uz banku ar vēlmi pieslēgt internetbankas pakalpojumu. Lai to izdarītu, viņai bija bankas darbiniecei jāiedod sava bankas karte. Tad darbiniece kaut ko aplūkojusi datorā, izprintējusi veidlapas, paroli un devusi to meitenei parakstīt. ”Tā kā visa informācija uz veidlapām bija islandiski, viņa lapā ”iebakstīja” ar pirkstu, uz kuras līnijas man jāparakstās,” stāsta meitene, kas tur arī parakstījusies, iekavās ierakstot savu vārdu un uzvārdu un nepamanot, ka iepriekš minēta pilnīgi cita persona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitene to pamanījusi tikai pēc pāris dienām un pat nav paguvusi svešo kontu aplūkot. ”Tad man atnāca īsziņa sazināties ar banku sakarā ar kļūdu,” stāsta meitene.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas