Mc’Donalds pēc 60 gadiem nolēmis beidzot mainīt dizainu

1 komentārs

Domājot par Mc’Donalds, nāk prātā tradicionālais ēstuvju noformējums, kurā dominē sarkanā un dzeltenā krāsa, taču pēc 60 gadiem Mc’Donalds nolēmusi ieviest izmaiņas dizainā, vēsta pasaules mediji.

Mc’Donalds izstrādājusi vairākus dizainu variantus, šādā veidā mēģinot iedvest jaunu elpu jau novecot sākušajam līdzšinējajam dizainam.

“Mēs vairs neizmantosim kafejnīcas tipa izskatu, un radīsim vairāk restorāna noskaņu,” kompānijas vadītājs Makss Karmona (Max Carmona) pauda medijam BuzzFeed.

Lai arī ģimenes un bērni aizvien ir nozīmīga Mc’Donalds ēstuvju pircēju daļa, kompānija nolēmusi ieviest “pieaugušāku izskatu”. Ēstuvei, ko vairākus gadu desmitus pierasts uzlūkot kā kafejnīcu, tas ir visai riskants solis.

Jāpiebilst, ka starptautiskajā tirgū Mc’Donalds ir jākonkurē ar tādiem milžiem kā Burger King un Wendy’s. 2014. gadā nozīmīgajā ASV tirgū Mc’Donalds ieņēmumi ievērojami samazinājās.

Skaties, kā nākotnē varētu izskatīties Mc’Donalds!

1 komentārs

TOP komentāri

  • latviete
    0

    latviete

    Es esmu par simply modern

    12.01.2016 18:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas