McDonald”s divās ēstuvēs Latvijā ievieš pašapkalpošanās iespēju

1 komentārs

Ātrās ēdināšanas restorānu tīkla McDonald”s ēstuvēs ieviesta pašapkalpošanās tehnoloģija. Nozīmīgākais jaunums ir pašapkalpošanās viedkioski, kas ļauj apmeklētājiem pašiem pasūtīt un norēķināties par maltīti.

Pašapkalpošanās viedkioski ir aprīkoti ar lielizmēra skārienjutīgiem ekrāniem, lai apmeklētāji varētu tajos izpētīt ēdienkarti un izvēlēties pasūtījumu. Maltīšu pasūtīšanas procesā apmeklētājiem palīdzēs restorānu personāls.

Turpmāk McDonald”s restorānos atsevišķi tiks nodalītas maltīšu pasūtīšanas un saņemšanas vietas. Tāpat jaunā koncepta ēstuvēs ieviestas jaunas ēdienkartes un īpaši ekrāni, kuros apmeklētāji varēs sekot līdzi pasūtītās maltītes gatavībai.

McDonald”s restorāni Vienības gatvē 115a un Imantā, Skandu ielā 2, ir pirmie restorāni Latvijā un visā Baltijā, kuros pēc rekonstrukcijas ieviests jaunais koncepts. Līdz 2015. gada beigām jaunais koncepts tiks ieviests vēl septiņos McDonald”s restorānos Baltijas valstīs. Pilnībā pāreju uz jauno restorānu konceptu Baltijā plānots pabeigt līdz 2017. gadam.

Izmaiņas veiktas arī restorānu interjerā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunās paaudzes koncepta ieviešanai visos McDonald”s restorānos Baltijas valstīs uzņēmums Premier Capital kopumā plāno investēt 4,5 miljonus eiro.

Foto: McDonald's

Foto: McDonald’s

Foto: McDonald's

Foto: McDonald’s

Foto: McDonald's

Foto: McDonald’s

Foto: McDonald' s

Foto: McDonald’ s

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ziemelis
    0

    Ziemelis

    Vai ir zināms kuros McDonald's vēl ir pievienota šī iespēja??

    15.05.2016 09:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas