Maxima kasiera alga palielināta līdz 2,65 eiro stundā

1 komentārs

Kopš traģēdijas lielveikalu tīkla Maxima darbiniekiem algas paaugstinātas vidēji par 7%, un, piemēram, Maxima kasiera alga patlaban ir 2,65 eiro stundā, intervijā 900 sekundes sacīja Maxima Latvija vadītāja Jeļena Kondrašova.

Algu palielināšana notikusi, ņemot vērā trīs aspektus – slodzi, vispārējās darba tirgus tendences, kā arī pieprasījuma pēc noteiktām prasmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban Maxima veikalos pieprasītākā profesija ir kasieris, norādīja J. Kondrašova.

Kopumā kopš traģēdijas Maxima darba apstākļu uzlabošanā un algu palielināšanā uzņēmums esot investējis 6,4 miljonus eiro. Patlaban ir izstrādāts plāns un apzinātas uzņēmuma problēmas, kas izkristalizējās un kurām sabiedrība pievērsa uzmanību pēc traģēdijas pirms gada – lielveikala jumta iebrukšanas 2013. gada 21. novembrī.

J. Kondrašova atzīst, – lai arī problēmas ir apzinātas, pārmaiņas notiks ļoti pakāpeniski, ņemot vērā uzņēmuma izmēru.

Pirms gada – 2013. gada 21. novembrī –, iebrūkot lielveikala Maxima jumtam Zolitūdē, gāja bojā 54 cilvēki.

1 komentārs

TOP komentāri

  • kasieris
    0

    kasieris

    2,65 saņem Rīgā,bet mēs mazajās pilsētās strādājam par 2,40

    19.11.2014 13:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas