“Maxima” īpašnieks “Forbes” pasaules bagātāko cilvēku sarakstā pakāpies par 28 pozīcijām

0 komentāri

Lietuvas mazumtirdzniecības tīkla “Maxima” īpašnieku holdinga “Vilniaus prekyba” lielākais akcionārs Nerijus Numavičs ASV žurnāla “Forbes” veidotajā pasaules bagātāko cilvēku sarakstā kopš marta pakāpies par 28 pozīcijām un ierindots 1537. vietā. Tiek lēsts, ka viņa īpašumu vērtība šobrīd sasniedz 1,1 miljardu dolāru.

Kā atgādina izdevums “Verslo žinios”, iepriekšējā reizē Numavičs atradās 1565.vietā ar miljardu dolāru vērtiem īpašumiem. Tas bija pirmais gadījums, kad šajā sarakstā lasāms lietuviešu uzvārds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

46 gadus vecajam Numavičam pieder holdingkompānija “Vilniaus prekyba”, kas kontrolē arī Baltijas valstīs strādājošo veikalu tīklu “Maxima”, kā arī aptieku tīklu “Euroapotheca”. Pērn viņš izpelnījās kritiku, kad pēc Zolitūdes veikala “Maxima” traģēdijas tā arī nenāca klajā ne ar vienu publisku paziņojumu par notikušo. Pats Numavičs atklātībā redzams reti, bet viņa uzņēmējdarbība koncentrēta Lietuvā.

Kā raksta “Forbes”, pakāpties sarakstā viņam palīdzējusi biznesa attīstība Polijā un Bulgārijā.

Latvijas un Igaunijas pārstāvju šajā sarakstā nav.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas