Matīss uzrunājis jaunu Rīgas lidostas valdes priekšsēdētāju

0 komentāri

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss darbam uzrunājis jaunu lidostas Rīga valdes priekšsēdētāju, taču pašlaik šā cilvēka vārds netiek atklāts.

A. Matīss akcentēja, ka lidostas jaunais valdes priekšsēdētājs nebūs saistīts ar jebkādiem politiskiem spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunā lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja vārds netiek atklāts, jo pašlaik šis cilvēks vēl nav sniedzis atbildi, vai šo aicinājumu pieņems. Tāpat arī nav dota atbilde, vai šim cilvēkam būs pielaide valsts noslēpumam.

Viņš arī norādīja, ka lidostas vadītāja atalgojums ir desmit reizes zemāks nekā jebkuras šajā lidostā darbojošās lidsabiedrības vadītāja atalgojums. Tas traucē piesaistīt starptautisku speciālistu.

A. Matīss norādīja, ka lidostas Rīga nākamais valdes priekšsēdētājs nāks no Latvijas.

Runājot par iespējamiem iepriekšējās valdes atkāpšanās iemesliem, ministrs pauda, ka ”valde nevarēja strādāt kā komanda un kā komanda arī atkāpās”.

Jau ziņojām, ka otrdien, 11. novembrī, četri līdzšinējie lidostas Rīga valdes locekļi atkāpās no amata.

Atlūgumus iesniedza līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks, valdes locekļi Olita Augustovska, Andis Damlics un Raimonds Rožkalns. Darbu lidostas valdē turpina valdes locekle Ilona Līce.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas