Lukoil degvielas uzpildes staciju tīklu pārdos Austrijas kompānijai

1 komentārs

Krievijas naftas kompānija Lukoil savu degvielas mazumtirdzniecības tīklu Latvijā pārdos Austrijas kompānijai AMIC Energy Management.

Lukoil meitasuzņēmums Lukoil Europe Holdings paziņojis par kopumā 230 degvielas uzpildes staciju pārdošanu Latvijā, Lietuvā un Polijā. Pircējs ir neatkarīgais finanšu konsultāciju uzņēmums no Austrijas AMIC Energy, kura jau iepriekš uzpirka Lukoil ”degvielas parku” Ukrainā.

Jau vēstīts, ka Lukoil prezidents Vagits Aļekperovs aktīvu pārdošanu Baltija pamato ar šeit itkā pret Krieviju vērstu noskaņojumu. Darījumam ar austriešiem jānoslēdzas rudenī. Saskaņā ar vienošanos, daļu no stacijām apsaimniekos VIADA Baltija, kas saistīta ar līdzšinējo Lukoil Baltija vadību.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Pret Krieviju vērsts noskaņojums nav tikai pašā Krievijā.

    06.02.2016 15:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas