”LNK Industries” pērn trīskāršo apgrozījumu; peļņu uzaudzē 2,5 reizes

0 komentāri

Būvniecības kompānija ”LNK Industries” pērn apgrozījusi 51,34 miljonus eiro, kas, salīdzinot ar 2012. gadu, ir trīskāršs pieaugums. Savukārt uzņēmuma peļņa gada laikā kāpusi 2,5 reizes.

Uzņēmuma peļņa 2013. gadā veidoja vairāk nekā 2,9 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kompānijas apgrozījuma pieaugums ir saistīts ar uzņēmuma aktīvāku darbību Latvijas teritorijā, kā arī ar darījuma kontaktu dibināšanu ārpus Latvijas teritorijas, teikts ”LNK Industries” vadības ziņojumā.

A/s ”LNK Industries” ir holdinga ”LNK Group” meitas uzņēmums, kas specializējas daudzfunkcionālu industriālo, infrastruktūras, hidrotehnisko un citu objektu būvniecībā. Tāpat kompānija veic transportēšanas tehnoloģisko sistēmu projektēšanu, izgatavošanu un ierīkošanu.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Artjoms Milovs, savukārt valdes loceklis ir Jevgenijs Locovs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas