LMT peļņa pirms nodokļiem augusi par 13,6%

0 komentāri

Šā gada otrajā ceturksnī Latvijas mobilā telefona (LMT) peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas sasniedza 13,5 miljonus eiro, kas ir par 13,6% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā.

LMT informē, ka klientu skaits šā gada otrā ceturkšņa beigās bija 1 091 051, kas gada griezumā ir par teju 22 tūkstošiem vairāk. Savukārt uzņēmuma apgrozījums sasniedza 42,4 miljonus eiro, piedzīvojot pieaugumu par 4,4%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopējais LMT tīklā pārraidītais datu apjoms otrajā ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pirms gada, pieaudzis vairāk nekā 2,5 reizes. Līdz ar 4G interneta piedāvājumu strauji audzis tieši datu pārraides apjoms datoros – gandrīz trīs reizes, informē LMT.

“Strauji pieaug ne tikai LMT interneta lietotāju skaits, bet arī datu patēriņš, kas veido jau gandrīz trešdaļu no LMT pamatpakalpojumu ieņēmumiem,” komentējot rezultātu norāda LMT prezidents Juris Binde.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas