Likvidē Latvijas čarterkompānijas “Smartlynx Airlines” padomi

0 komentāri

Likvidēta SIA “Smartlynx Airlines” padome. Tas noticis otrdien,17. jūnijā, no amatiem atceļot līdzšinējās čarterkompānijas padomes amatpersonas.

Lursoft pieejamie dati rāda, ka pēdējos gados SIA “Smartlynx Airlines” padomes piekšsēdētāja amatu ieņēmis Omars Benediktsons (Omar Benediktsson), savukārt padomes locekļu amatus pildījuši islandieši Ivo Adamaitis un Nils Bogasons Bogi (Nils Bogason Bogi).

SIA “Smartlynx Airlines” reģistrēta 1992. gada 31. martā un nodarbojas ar tehniskā kārtībā esošu, apdrošinātu un ar apkalpēm nodrošinātu lidmašīnu izīrēšanu aviokompānijām gan Eiropā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA “Blue Sky Transport”, Aigars Jakovels, SIA “Nordpool 4 Aviation” un Jurģis Sedlenieks.

2013. gadā SIA “Smartlynx Airlines” apgrozījums bijis 72,520 miljoni eiro, bet peļņa – 4,169 miljoni eiro. Uzņēmumā aizvadītajā gadā strādājuši 139 darbinieki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas