Lietainais laiks ieviesis korekcijas Latvijas lauksaimnieku ikdienā

0 komentāri

Lietainais laiks ieviesis korekcijas graudkopju dienas kārtībā, jo par nedēļu aizkavējusies ziemāju kulšana.

Pagaidām graudi vēl ir zaļi, mitrums un aukstums neļauj tiem nogatavoties. Tas gan pagaidām neesot šķērslis cerēt uz ziemāju rekordražām. Šogad graudkopji cer iegūt no hektāra par 25% vairāk nekā pērn. Tomēr ar prognožu izteikšanu zemnieki ir piesardzīgi, jo lietus un vējš joprojām var nodarīt lielus postījumus labības laukos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn ziemājiem lielu postu nodarīja kailsals. Liela daļa ziemāju izsala. Graudi bija jāpārsēj, savukārt vasarāji, kā zināms, nav tik ražīgi kā ziemāji.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas