Lielajos uzņēmumos sākas krīzes laikā likvidēto padomju atjaunošana

2 komentāri

Lielajos valsts uzņēmumos ir sākusies ekonomiskās krīzes laikā likvidēto padomju atjaunošana. Valdība otrdien, 29. martā, noteica konkrētu termiņu, kādā padomēm ir jābūt izveidotām.

To atjaunošana ir saistīta ar Latvijas apņemšanos pievienoties attīstīto valstu klubam – Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijai. Viena no tās prasībām ir nodrošināt valsts uzņēmumu labāku pārvaldību, izveidojot padomes. Premjerministrs Māris Kučinskis sola, ka pretēji kādreizējai praksei, kad padomes bija partiju barotnes, šoreiz tās nebūs politizētas.

Foto

Māris Kučinskis, Ministru prezidents:

Tādas situācijas viennozīmīgi nebūs. Izvērtēšanas komisija nedrīkstēs pieiet formāli, nerunājot par to, ka likt pēc kādas pazīmes – vienkārši draugs vai radinieks. Viennozīmīgi tam mēs sekosim līdzi. Tiem jābūt profesionāļiem, kas var valsts vārdā uzraudzīt nozari.

Padomes tiks izveidotas 12. lielākajiem uzņēmumiem. Pēc apstiprinātā grafika, pirmajām padomēm ir jābūt atjaunotām līdz 31. maijam, bet procesam jānoslēdzas līdz gada beigām

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Tādā garā atgriezīsimies padomijā?

  30.03.2016 01:19

 • Aigars Lankovskis
  +1

  Aigars Lankovskis

  Attiecigi maksas lielas algas parazitu baram.Ta jau tie uznemumi ir nabagi,pedejo santimu novilks no acim parastam iedzivotajam.

  29.03.2016 21:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas