Lidostai “Rīga” trīskāršs peļņas kritums

0 komentāri
Lidostai “Rīga” trīskāršs peļņas kritums
Foto: LETA

VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” pagājušajā gadā apgrozījusi 47,316 miljonus eiro, kas ir par 10,26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pēc nodokļiem sarukusi vairāk nekā trīs reizes, noslīdot līdz 601,365 tūkst. eiro.

Lidostas vadība norāda, ka pārskata gada neto peļņu būtiski ietekmējuši atbilstoši grāmatvedības uzskaites politikai izveidotie uzkrājumi šaubīgiem debitoru parādiem, iespējamām kompensācijām nomniekiem un tiesvedības izmaksām 10,094 milj. eiro apmērā.

Klientuportfelis.lv informācija liecina, ka lidosta “Rīga” 2013. gadā apkalpojusi 67,4 tūkstošus gaisa kuģu, 4,8 miljonus pasažieru un 53,3 tūkstošus tonnu kravu. Salīdzinot ar 2012. gadu, pērn apkalpoto gaisa kuģu skaits samazinājies par 1,7%, pasažieru skaits palielinājies par 0,5%, savukārt apkalpoto kravu apjoms pieaudzis par 62,5%.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga joprojām ir lielākais aviācijas pasažieru un kravu apkalpošanas centrs Baltijas valstīs, nodrošinot 47,4% īpatsvaru no Baltijas valstu galvaspilsētu lidostās apkalpotajiem pasažieriem.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas