VIDEO! Latvijas valdība un jaunais airBaltic investors paraksta līgumu

0 komentāri

Ceturtdien, 4. februārī, parakstīts līgums starp Latvijas valdību un Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu (Ralf-Dieter Montag-Girmes). Saskaņā ar šo līgumu Latvijas aviokompānijā tiks ieguldīti 132 miljoni eiro ar mērķi modernizēt tās floti un īstenot biznesa plānu Horizon 2021, informē airBaltic pārstāvji.

“Saņemtos līdzekļus airBaltic ieguldīs jaunu lidmašīnu iegādei tā vietā, lai tās īrētu, tādējādi nodrošinot airBaltic iespēju ietaupīt izmaksas un uzlabot pasažieru apkalpošanu,” sacīja Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2015. gada novembrī Latvijas Republikas Ministru kabinets apstiprināja plānu par 20% airBaltic akciju pārdošanu Vācijas investoram Ralfam Dīteram Montāgam-Girmesam (Ralf-Dieter Montag-Girmes) par 52 miljoniem eiro un piekrita ieguldīt aviokompānijā papildu 80 miljonus eiro. Darījums paredz, ka vācu investors pēc tā noslēgšanas kļūs par 20% aviokompānijas akciju īpašnieku, bet pārējās akcijas paliks Latvijas valsts īpašumā. Ieguldījums un airBaltic pašu kapitāla palielināšana 2015. gada 3. decembrī tika apstiprināta Saeimā.

Saeima apstiprināja darījumu ar nosacījumu, ka airBaltic un tā saistītajiem uzņēmumiem ir aizliegts iegādāties, īrēt vai citādi izmantot aprīkojumu. airBaltic investors varētu būt kompānija Bombardier, saka Augulis.

airBaltic investors varētu būt kompānija Bombardier, saka Augulis

Latvijas nacionālās aviokompānijas stratēģiskais investors varētu būt Kanādas lidmašīnu ražotājs Bombardier, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda labklājības ministrs Uldis Augulis, kurš, iespējams, drīz kļūs par satiksmes ministru.

Uldis Augulis intervijā atklāja, ka valdības slēgtajās sēdēs jau ir runāts par to, ka Bombardier varētu kļūt par airBaltic investoru.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas