Latvijas saldumu fabrika Laima iegūst jaunu zīmolu!

1 komentārs

Latvijas saldumu ražotājs Laima mainījis zīmola grafisko zīmi – tagad Laima atgriezusies pie sarkanās krāsas, pietuvinot to sākotnējam izskatam.

“Katram zīmolam ir savs vēsturiskais attīstības ceļš. Laimas zīmola grafiskā zīme ir pazīstama jau gandrīz 100 gadus, un dažādos laikos tas ir guvis savu, laikam atbilstošu, veidolu,” tā pauž Laima grafiskās zīmes izstrādātāji kompānija BrandBox.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka 2014. gadā kompāniju Laima iegādājās norvēģu uzņēmums Orkla, kuram Latvijā jau pieder tādi pārtikas ražotāji kā Spilva un Latfood, bet Igaunijā – šokolādes ražotājs Kalev.

Skaties foto – kā Laima zīmola izskats mainījies laika griežos un kā izskatās tagad!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Coca cola
    +1

    Coca cola

    Pēc krāsām drusku pēc coca cola izskatās.

    05.02.2016 16:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas