Latvijas gāze “nogriezusi” Liepājas metalurgam gāzes piegādes

0 komentāri

Uzņēmums Latvijas gāze pārtraucis gāzes piegādes Liepājas metalurģijas kompānijai Liepājas metalurgs, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Tas noticis, jo Liepājas metalurgs ilgstoši nav spējis norēķināties par piegādāto dabasgāzi.

Dabasgāzes piegāde Liepājas metalurgam tikšot atjaunota pēc visu parādu nomaksas.

Līdzīgu brīdinājumu Latvijas gāze bija izteikusi arī kosmētikas ražotājam Dzintars. Taču ar šo kompāniju notiek sarunas par parāda samaksu, tāpēc gāzes atslēgšana patlaban neesot aktuāla.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas