Latvijas ekonomikas izaugsme joprojām vāja, taču saglabā līderpozīcijas Baltijā

1 komentārs

Latvijas ekonomika turpina lēnu izaugsmi. Gada trešajā ceturksnī iekšzemes kopprodukts palielinājies par 2,5%. Ekonomisti atzīst, ka ar to nepietiek, lai noķertu Eiropas Savienības (ES) valstu vidējo labklājības līmeni, taču kā mierinājums var kalpot atziņa, ka citām Baltijas valstīm iet vēl grūtāk.

Trešajā ceturksnī ekonomikas pieaugums bijis lēnāks nekā gada sākumā, un tas neļauj runāt par valsts attīstības plānos definēto ekonomikas izrāvienu, tomēr arī liela pamata pesimismam neesot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lietuvā trešajā ceturksnī izaugsme bijusi lēnāka par 2%. Igaunijas datu vēl nav, taču neesot šaubu, ka ziemeļu kaimiņiem ies sliktāk nekā mums.

Krievijas ekonomikas lejupslīde kopā ar embargo daudz smagāk skārusi Lietuvas lauksaimniekus, savukārt Igaunijai problēmas radot Somijas stagnācija. Līdzīgi lēni attīstības tempi būšot vēl vismaz divus gadus.

Ekonomisti pauž bažas, ka nākamā gada valsts budžets balstīts uz pārāk optimistisku prognozi, un, ļoti iespējams, nākamgad izdevumus nāksies cirpt.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Tas jau netraucē varas murmuļiem braukāt nevajadzīgos komandējumos.

    02.11.2015 07:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas