Latvijā sāk ražot ar kaķīšiem apdrukātu sieviešu veļu – Lickstarter

9 komentāri

Latvijas uzņēmumā SIA Happy Design sākuši ražot sieviešu apakšbikses, uz kurām uzdrukāti dažādi kaķi, un tam dots provokatīvs nosaukums – Lickstarter, raksta Dienas Bizness.

”Sākotnēji, pirms es to visu sāku, uztaisīju aptauju draugiem, pajautājot, ko viņi domā par šādu produktu, kam to gribētu pirkt, dāvināt, cik gribētu par to maksāt, un palūdzu no daudziem kaķīšiem izvēlēties tos, kuri vislabāk patīk. Jau tad sapratu, ka cilvēkiem šī ideja patīk,” stāsta idejas autore, SIA Happy Design īpašniece Liega Zelgalve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa atzīst, ka ideja par apdrukātām biksītēm pamanīta sociālajā tīklā Facebook, taču tā kā neesot bijusi iespēja pasūtīt mazu skaitu šādu apakšveļas gabalu, viņa lēmusi pati ķerties klāt apdrukai.

Runājot par nosaukumu, L. Zelgalve atzīst, ka tas ir gana provokatīvs un viņai neesot ”pārliecības, ka šis nosaukums paliks”.

Kaķi, kas uzdrukāti uz apakšbiksēm, nav izvēlēti sakritības dēļ – L. Zelgalve pirms tam aptaujājusi savus draugus, prasot, kurus kaķus pagodinās ar iespēju tikt uzdrukātiem uz apakšveļas.

9 komentāri

TOP komentāri

 • anna
  +1

  anna

  var nopirkt veikalā ABRA- Kr.Valdemāra ielā pretī mākslas muzejam-
  5 dažādi kaķi

  14.02.2015 19:03

 • Ļena
  +1

  Ļena

  Samam sieva(ja tāda ir) laikam bumbierenēs staigā,ka tā sacepās par minču apenēm :D

  15.12.2014 17:19

 • Ļena
  +1

  Ļena

  Man patīk...izskatās ļoti jauki ...

  15.12.2014 17:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas