Latvijā radīts jauns sieviešu apavu zīmols SAZ

1 komentārs

Ar 2015. gada pavasara – vasaras sezonas kolekciju sevi pieteicis jauns augstas kvalitātes Latvijā izstrādāta dizaina roku darinātu sieviešu apavu zīmols SAZ.

SAZ dibināts 2014. gadā un ir pirmais pašmāju apavu zīmols, kas, eksperimentējot ar papēžu formu, apavu kolekcijā iekļāvis roku darinātu skulpturālu koka papēdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abu zīmola radītāju un līdzīpašnieču – Sanitas Avotiņas un Ingas Šabovicas – mērķis, savienojot arhitektonisku un ekstravagantu dizainu ar funkcionalitāti un roku darbu, radīt rotaļīgi savdabīgus, vienlaikus sievišķīgus un ērtus apavus sievietēm.

Katrs apavu pāris ir unikāls, rokām darināts no augstas kvalitātes dabīgās ādas, virsbūvē kombinēts dažādās saspēlēs ar SAZ izstrādāta dizaina apdares elementiem – apdruku audumu detaļām un koka papēdi.

Punktiņi, svītriņas, rombiņi un burbuļu motīvi – apdruku un spilgtu, sulīgu krāsu, kā arī koka un ādas elementu saspēles, papēža formu un augstumu variācijas sniedz plašas iespējas tēla radošiem eksperimentiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • not sad
    0

    not sad

    krasava!

    19.02.2015 16:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas