Latviete uzsāk personalizētu lampu biznesu UNIQCUBE

0 komentāri

Mērķējot uz Eiropas tirgu, pārdošanā nonākušas 23 gadus jaunas latvietes radītas personalizētas lampas UNIQCUBE. 

Ideja par personalizētu lampu izgatavošanu jaunietei radās vēl studējot Rīgas Ekonomikas augstskolā, taču kopumā darbs pie šī projekta izstrādes ilga aptuveni gadu un tapušas ar “Lec biznesā” atbalstu. ”Šīs lampas ir unikālas ar to, ka tām ir iespējams pielāgot individuālu dizainu,” stāsta Anna Sedleniece, personalizēto lampu idejas autore.

UNIQCUBE lampu galvenā ideja ir, ka, iesūtot savas bildes, to dizainu ir iespējams pielāgot katra individuālajām vēlmēm. Tāpat ir arī pieejami jau gatavi septiņi dizaina varianti, kuru autors ir Annas Sedlenieces brālis, topošais arhitekts, Atis Sedlenieks.

Katras lampas dizaina pamatā ir kāda konkrēta doma, piemēram, lampa Know your stars ir veidota iedvesmojoties no debess zvaigznājiem, un lampas augšpusē atainotajiem zvaigznājiem atrašanās vieta precīzi atbilst īstajam izvietojumam debesīs un pie katra zvaigznāja ir norādīts tā latīniskais nosaukums.

Lampu potenciālais izplatīšanas tirgus ir Eiropas Savienība, bet tagad lampas var iegādāties Latvijas tirgū.

”Viss sākās ar to, ka palīdzēju tētim taisīt izstādi, kurā mēs veidojām līdzīgas griestos iekaramas lampas – man ļoti iepatikās, kā viņas iederas dzīvoklī, un sagribējās uztaisīt lampu, kas būtu tieši pieskaņota manai istabai. Man un maniem draugiem iepatikās šī doma un, nedaudz pārmainot lampu konstrukciju – tā, lai tās varētu ne tikai iekārt griestos, bet arī nolikt jeb kur uz grīdas vai galda – sapratu, ka neesmu vienīgā, kurai varētu patikt šī ideja,” stāsta A. Sedleniece.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas