Latviešu Velozeķe sāk vākt līdzekļus starptautiskā vietnē Kickstarter

1 komentārs

Latviešu radīts “iepakojums” velosipēdu uzglabāšanai telpās – Velosock – sācis kampaņu starptautiskā pūļa finansējuma piesaistes vietnē Kickstarter.

Velosock piedāvā trīs produktus. Pieaugušo un bērnu velosipēdu pārsegi iekštelpām pasargā telpas no velosipēda netīrumiem un pārvērš velosipēdu par interjera dizaina priekšmetu. “Bagāžas pārsegs saglabā koferi tīru ceļojuma laikā un piešķir tam individualitāti – īpaši noder, lai lidostā atšķirtu savu bagāžu no citām,” raksta Velosock pārstāvji.

Velosock produkti pieejami dažādos dizainos, ka arī ir iespējams izveidot pašam savu dizainu.

Skaties foto:

Ar Kickstarter palīdzību Velosock plāno piesaistīt finansējumu 28 tūkstošu ASV dolāru apmērā ražošanas iekārtu iegādei.

Velosock produkti Kickstarter būs pieejami līdz 2. oktobrim. Šajā laikā Velosock produktus var iegādāties lētāk, nekā tie vēlāk būs pieejami Velosock interneta veikalā.

Atbalstīt Velosock iespējams divos veidos – iegādājoties kādu no produktiem vai daloties ar Velosock Kickstarter lapas saiti savos sociālajos tīklos.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Liene
    +1

    Liene

    Super izgudrojums,tiešām praktisks...Lai velosock veicas !!!

    04.09.2015 15:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas