Laimai aizliedz Lietuvā tirgot konfektes Lācītis ķepainītis

1 komentārs

Viļņas Apgabaltiesa pirms mēneša pieņēma aizmugurisku lēmumu par labu Krievijas saldumu ražotājam Krasniy oktyabr, liekot Laimai anulēt preču zīmi Lācītis ķepainītis un aizliegt tās izplatīšanu Lietuvā.

Laima ir nolēmusi nepārsūdzēt šo tiesas lēmumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

NP Foods, kurā ietilpst Laima, skaidro, ka šīs konfektes patlaban faktiski netiek pārdotas Lietuvas tirgū un nav plānota to pārdošanas veicināšana, tāpēc lēmuma pārsūdzēšana un tiesvedības uzturēšana būtu nelietderīga.

Par preču zīmi Lācītis ķepainītis cīņa notiek arī Latvijā. Līdz šim tiesa atzinusi, ka Krasniy oktyabr preču zīme Miška kosolapij Latvijā nav spēkā. Abas konfektes vizuāli ir līdzīgas, uz to iesaiņojuma attēlota Ivana Šiškina slavenās gleznas Rīts priežu mežā reprodukcija.

Latvijā Lācītis ķepainītis, kuru rotā arī Latvijas karoga svītra, ir TOP 10 pārdotāko konfekšu sarakstā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Sandce
    0

    Sandce

    neatbilstosa bilde..Raksts par kepainiti,bet attelots vecais labais Vinnijs:)

    10.07.2015 06:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas