Laima sāk ražot kakao krēmus Lukss un Vāverīte

0 komentāri

Saldumu ražotāja AS Laima paplašinājusi produktu portfeli, sākot ražot kakao krēmu Lukss un lazdu riekstu krēmu Vāverīte, kas ir papildinājums abu klasisko zīmolu produktu sērijām, informēja uzņēmuma zīmola vadītāja Maija Brūkle.

Sākotnēji krēmi tiks piedāvāti vietējā tirgū un Baltijas valstīs, bet nākotnē plānots tos piedāvāt arī citos eksporta tirgos, piemēram, Lielbritānijā, Īrijā, Slovākijā, Krievijā, Izraēlā un citviet.

“Vēlamies sniegt iespēju pircējiem baudīt Latvijā ražotus augstas kvalitātes produktus, tāpēc, turpinot ražošanas modernizāciju un attīstot produktu portfeli, ir iegādāta jauna ražošanas līnija, kuru nākotnē būs iespējams izmantot arī citu jaunu produktu ražošanai gan vietējam, gan eksporta tirgum,” sacīja Brūkle.

Uzņēmuma pārstāve neprecizēja jaunajos produktos ieguldīto investīciju apjomu, norādot, ka ieguldījums veikts “Laimas” ražošanas modernizācijas un darba procesa efektivizācijas programmā.

Kopumā Laimas produkcija tiek eksportēta uz 27 eksporta valstīm, tajā skaitā Baltijas valstīm, Krieviju, ASV, Kanādu, Izraēlu, Vāciju, Lielbritāniju, Īriju, kā arī uz citām Eiropas Savienības valstīm, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Moldāviju un Turkmenistānu. Eksports veido 42% no saražotās produkcijas.

Kā ziņots, “Laimas” apgrozījums 2013.gadā bijis 10,84 miljoni eiro, kas ir 11% pieaugums salīdzinājumā ar 9,81 miljona apgrozījumu iepriekšējā gadā, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma peļņa pieaugusi vairāk nekā pieckārtīgi – no 1,12 miljoniem 2012.gadā līdz 5,75 miljoniem 2013.gadā.

Pagājušā gada finanšu datus uzņēmums vēl nav publiskojis.

Jau vēstīts, ka Laimas īpašnieks kopš šā gada 26.augusta ir Norvēģijas kompānija Orkla, kas iegādājās 100% kapitāldaļu arī pārējos kompānijas NP Foods uzņēmumos – AS Gutta, SIA NP Foods, AS Staburadze, UAB Margiris un SIA Detente no uzņēmuma Nordic Partners Foods Ltd, kura īpašnieki ir Latvijas investīciju kompānija “Nordic Partners” un Islandes fonds BIL ehf.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas