Lai paaugstinātu piena iepirkuma cenu, eksperti aicina mazināt piena pārstrādātāju sadrusmtalotību

0 komentāri

Lai paaugstinātu iepirkuma cenas, ekonomisti iesaka mazināt pārstrādes uzņēmumu sadrumstalotību. Savukārt paši zemnieki lūdz Eiropas līmenī meklēt iespējas paplašināt noieta tirgus. Kā iespēja tiek piesaukta arī sankciju mazināšana pret Krieviju.

Zemnieki ar nepacietību gaida nākamā nedēļas sākumu, kad Briselē tiks lemts par iespējamo palīdzību piena ražotājiem. Pēc tam lauksaimnieki lems, vai rīkot protesta akcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gan zemnieki, gan ekonomisti un politiķi šobrīd redz vairākas iespējas, kā uzlabot situāciju piensaimniecības nozarē. Patlaban piena iepirkuma cena Latvijā samazinājusies līdz 20 eirocentiem par kilogramu. Tas ir zem pašizmaksas un par astoņiem centiem mazāk nekā vidējā iepirkuma cena Eiropā. Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apliecinājis gatavību aizstāvēt zemnieku intereses Briselē gaidāmajā Eiropas ministru padomē.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas