Laba vēsts! Martā turpinājusies cenu lejupslīde!

0 komentāri

Preču un pakalpojumu cenu lejupslīde salīdzinājumā ar pagājušo gadu turpinājusies arī martā, tā liecina šodien publiskotie Centrālas statistikas pārvaldes aprēķini.

Salīdzinājumā ar pērnā gada martu vidējais cenu līmenis samazinājies par 0,6%. Savukārt pret februāri vērojams kāpums par 0,7%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gada laikā lielākā ietekme uz cenu līmeni bija cenu kritumam ar transportu un mājokli saistītām precēm un pakalpojumiem. Savukārt uz augšu to cēla cenu kāpums alkoholiskajiem dzērieniem un tabakas izstrādājumiem. Tādējādi izdevīgākas cenas patlaban ir veselīga dzīvesveida piekritējiem, secina banku eksperti.

Viņi arī norāda, ka martā sasniegts pēdējā laika lielākais gada deflācijas rādītājs. Arī turpmāk inflāciju bremzēs salīdzinoši zemās naftas cenas, bet gada otrajā pusē cenu pieaugums varētu atgriezties.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas