KVV Liepājas metalurga īpašniekiem parādījušies jauni plāni

0 komentāri

KVV Liepājas metalurga īpašniekiem jauni plāni. Tie balstīti uz jauniem aprēķiniem, kuri arī apliecina, – iepriekšējie bijuši šķērsām un veduši Liepājas metalurgu zaudējumos.

KVV Group līdzīpašnieks Jevgēņijs Kazmins:

Līdz gada beigām tiek plānots palielināt ražošanas apjomus par 30 līdz 40%. [..] Valdībai jāpieņem noteikti lēmumi, lai mēs varētu palielināt apgrozāmos līdzekļus. Mēs uz to esam gatavi, un tas ļaus palielināt ražošanas apjomus un arī darbavietu skaitu par 200 līdz 740 cilvēkiem.

Tomēr pašreizējos metalurģijas tirgus apstākļos, kad metāllūžņu cenas augušas, bet produkcijas cenas krīt, bez valsts atbalsta neesot iespēju iekurināt martena krāsni un līdz 1300 palielināt darbinieku skaitu. Vēlmju saraksts, kas likts galdā Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēdes laikā, ir gana garš. “Tur bija gāzes tirgus atvēršana, elektroenerģijas cenas samazināšana, būtiski – par 30% – dzelzceļa tarifu mazināšana, palīdzība kredītresursu iegūšanai,” skaidro ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Izskanējusī dzelzceļa tarifu atlaide šobrīd ir viens eiro par tonnu. Tomēr tas, vai šis un arī cits atbalsts ir iespējams, valdības vadītāja uzticēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājam mēneša laikā apkopot Finanšu, Ekonomikas un Satiksmes ministrijas informāciju.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas