Kur likt tūkstoš eiro, lai nauda vairotos?

59 komentāri

2. “Ja gribi riskēt – liec naudu uz ruletes galda”

2/6

Miljonārs Birznieks iesaka ieguldīt pētījumos un savā uzņēmumā

Foto: eFile989/Flickr

Foto: eFile989/Flickr

Vaicāts, ko vislabāk iesākt ar 1000 eiro un kur tos ieguldīt, miljonārs un biedrības Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN) valdes priekšsēdētājs Juris Birznieks pauda, ka šajā gadījumā summa ir pārāk neliela, lai ar to nopelnītu, ieguldot riskantos projektos vai arī noguldītu tos bankā. Tiesa gan, viņš atzīst – salīdzinot ar cita veida ieguldījumiem, banka viņa skatījumā ir visai drošs variants.

“Jebkurā gadījumā, ieguldot ir jāsadala riski, jāinvestē piecos desmit “pasākumos”. Taču ar tūkstoš eiro nevar ieguldīt un sadalīt riskus – summa ir pārāk neliela,” sacīja J. Birznieks. “Arī kazino var spēlēt un mēģināt uzvarēt, taču nevis ar visu naudu , kas ir iekrāta, bet vienu desmito vai simto daļu no tās,” viņš norāda.

Labāk šajā gadījumā ir ieguldīt savā uzņēmumā vai tirgus un klientu izpētē, kur skaidri ir redzams un zināms, kāda būs šī ieguldījuma atdeve, uzsver miljonārs.

LatBAN valdes priekšsēdētājs Juris Birznieks:

Uz “biznesa eņģeļu” tīklu nāk cilvēki, kas ideju izpētē ieguldījuši pāris tūkstošus eiro vai pat vienu tūkstoti, un tādējādi var to prezentēt, piesaistīti investorus un uzsākt reālu biznesu. Tas ir nopietnāk nekā ar maziņu drošības spilvenu ieguldīt akcijās.

“Viens no vienkāršākajiem veidiem ir iegādāties kaut ko lētāk un pēc tam pārdot dārgāk. Vai arī, piemēram, zinot, ka iegādājoties instrumentus un sākot ražot traukus, Ziemassvētku tirdziņā tos noteikti varēs pārdot par konkrētu summu,” sacīja J. Birznieks.

2. “Ja gribi riskēt – liec naudu uz ruletes galda”

2/6
59 komentāri

TOP komentāri

 • 389
  +1

  389

  Principā laikam tikai viens sakarīgs ieteikums kā ieguldīt naudu!
  Pārējais tikai attīsta banku sistēmu...

  29.01.2015 23:18

 • ?
  +1

  ?

  Cik cilvēkiem Latvijā ir brīvi 1000 eiro?

  29.01.2015 18:59

 • Kārlis
  0

  Kārlis

  Ja neprezentēs, vai kāds to pamanīs?
  Prezentācijai IR liela nozīme.

  02.02.2015 13:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas