Krievu estrādes zvaigznes turpina aktīvi uzstāties Latvijā

0 komentāri

Ne nokaitētā situācija pasaulē saistībā ar Krievijas un Ukrainas konfliktu, ne sankciju kari, ne arī Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča ”melnais saraksts” nav Latvijā satricinājis koncertu industriju, un tuvākā mēneša laikā Rīgā plānoti pat vairāki Krievijas mākslinieku koncerti, noskaidrojis raidījums 900 sekundes.

Inese Keiša, koncertu aģentūras Makroconcert pārstāve:

Krievijas mūziķi, ar kuriem sadarbojas mūsu koncertu aģentūra, joprojām turpina ar mums sadarboties, turpina koncertēt Latvijā un arī plāno savas koncertturnejas. Katru gadu Latvijā viesojas Grigorijs Ļeps – tā ir nemainīga tradīcija jau vairākus gadus, un katru gadu cilvēki pērk biļetes uz šo koncertu jau ļoti laicīgi, principā pat bez reklāmas. Lielākā daļa biļešu vienmēr ir izpārdotas, tāpat arī Valērijs Meladze ir ļoti pieprasīts mūziķis Latvijā.

Apmēram puse no koncertu aģentūras Makroconcert rīkotajiem koncertiem Latvijā ir Krievijas lielo estrādes zvaigžņu solokoncerti. Pirms vairākiem gadiem aģentūra strādājusi ar māksliniekiem, kuriem patlaban iebraukšana mūsu valstī ir liegta, bet aģentūras pārstāve zina teikt, ka tuvākajā laikā šie mākslinieki uzstāšanos ārpus Krievijas nemaz neplāno.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncertu industrijā lielāku lomu drīzāk spēlē nevis politiskie notikumi, bet gan ekonomiskā situācija un tas, kuram māksliniekam vispār paredzēta koncertturneja.

Ģirts Krastiņš, SIA Arēna Rīga valdes priekšsēdētājs:

Arēnas Rīga darbību principā notikumi Ukrainā un Krievijā īpaši neietekmē. Ja mēs salīdzinām 2013. gadu un 2014. gadu, katrā no šiem gadiem pie mums notika septiņi krievu mākslinieku koncerti, līdz ar to tāds kritums vērojams.

Plašāk par šo tematu – skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas