Krievu estrādes zvaigznes turpina aktīvi uzstāties Latvijā

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Ne nokaitētā situācija pasaulē saistībā ar Krievijas un Ukrainas konfliktu, ne sankciju kari, ne arī Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča “melnais saraksts” nav Latvijā satricinājis koncertu industriju, un tuvākā mēneša laikā Rīgā plānoti pat vairāki Krievijas mākslinieku koncerti, noskaidrojis raidījums 900 sekundes.

Inese Keiša, koncertu aģentūras Makroconcert pārstāve:

Krievijas mūziķi, ar kuriem sadarbojas mūsu koncertu aģentūra, joprojām turpina ar mums sadarboties, turpina koncertēt Latvijā un arī plāno savas koncertturnejas. Katru gadu Latvijā viesojas Grigorijs Ļeps – tā ir nemainīga tradīcija jau vairākus gadus, un katru gadu cilvēki pērk biļetes uz šo koncertu jau ļoti laicīgi, principā pat bez reklāmas. Lielākā daļa biļešu vienmēr ir izpārdotas, tāpat arī Valērijs Meladze ir ļoti pieprasīts mūziķis Latvijā.

Apmēram puse no koncertu aģentūras Makroconcert rīkotajiem koncertiem Latvijā ir Krievijas lielo estrādes zvaigžņu solokoncerti. Pirms vairākiem gadiem aģentūra strādājusi ar māksliniekiem, kuriem patlaban iebraukšana mūsu valstī ir liegta, bet aģentūras pārstāve zina teikt, ka tuvākajā laikā šie mākslinieki uzstāšanos ārpus Krievijas nemaz neplāno.

Koncertu industrijā lielāku lomu drīzāk spēlē nevis politiskie notikumi, bet gan ekonomiskā situācija un tas, kuram māksliniekam vispār paredzēta koncertturneja.

Ģirts Krastiņš, SIA Arēna Rīga valdes priekšsēdētājs:

Arēnas Rīga darbību principā notikumi Ukrainā un Krievijā īpaši neietekmē. Ja mēs salīdzinām 2013. gadu un 2014. gadu, katrā no šiem gadiem pie mums notika septiņi krievu mākslinieku koncerti, līdz ar to tāds kritums vērojams.

Plašāk par šo tematu – skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas