Krievijas rubļa krīze likusi airBaltic pārorientēties uz rietumu lidojumiem

1 komentārs

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vēl stiprāk par Ukrainas krīzi izjūt Krievijas rubļa vērtības kritumu, pasažieriem no Krievijas arvien mazāk lidojot uz Eiropu, pauda airBaltic šefs Martins Gauss, tajā pašā laikā norādot, ka airBaltic tagad palielinājusi lidojumu apjomu Rietumeiropas virzienā.

“Tas sākās pavasarī, un kļuva aizvien ļaunāk. Gadam turpinoties, mēs samazinājām lidojumu apjomu uz austrumiem kopumā, ne tikai uz Ukrainu. Piedevām Krievijā decembrī bija arī rubļa krīze, un tai bija pat vēl lielāka ietekme, jo kopš tā laika mazinās lidotāju skaits no austrumiem,” dramatisko situāciju ieskicē M. Gauss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas īpaši ietekmēja mūsu transfēra lidojumus lidostā. Tāpēc no austrumu lidojumiem esam tos pārlikuši uz rietumiem. Tas mums ir palīdzējis kompensēt zaudējumus, ko radīja rubļa vērtības kritums. Mēs tagad lidojam biežāk uz Vīni, Berlīni, kopumā uz rietumiem,” sacīja M. Gauss.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Nukātāvar, nukātāvar?

    24.03.2015 11:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas