Krievija no šodienas aizliedz šprotu eksportu no Latvijas un Igaunijas

0 komentāri

Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests Rosseļhoznadzor no šodienas aizliedz zivju un zivju produkcijas eksportu no Latvijas un Igaunijas.

Latvijas Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis gan vēl vakar vakarā sacīja, ka oficiāls paziņojums par aizlieguma stāšanos spēkā vēl nav saņemts, līdz ar to nav zināms, vai aizliegums attiecas tikai uz pieciem maija beigās pārbaudītajiem uzņēmumiem vai arī uz visu nozari.

Uz svaigajām, saldētajām un atdzesētajām zivīm no Latvijas un Igaunijas šobrīd jau attiecas importa aizliegums, ko Krievija noteica Eiropai, reaģējot uz Rietumu sankcijām.

Zivrūpnieku savienība iepriekš atzinusi, ka, pēc Krievijas aizlieguma Latvijas zivju produkcijas importam atsevišķiem uzņēmumiem darbība var būt jāpārtrauc un daudzi cilvēki zaudēs darbu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas