Kolektīvās iepirkšanās portāli Cherry.lv un Citylife.lv beidz savu darbību

6 komentāri

Kolektīvās iepirkšanās portāli Cherry.lv un Citylife.lv no šodienas pārtrauc savu darbību.

Kompānija Cherry Media dažādas preces un pakalpojumus ar atlaidēm šajos portālos piedāvāja Latvijā un Igaunijā. Šodien izplatītajā paziņojumā tā norāda, ka, nespējot rast izeju no ekonomiskajām grūtībām, savu darbību abās valstīs pārtrauc.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Klientu rīcībā šobrīd esot ap 4000 kuponu un līgumi ar visiem pakalpojumu sniedzējiem, garantējot, ka pircēji savus pakalpojumus saņemšot. Esot arī apmaksāta lielākā daļa aviobiļešu, kas Cherry pārdotas tūrisma braucieniem. Pašlaik kompānijas saistības Igaunijā un Latvijā kopumā sasniedz apmēram 1,2 miljonus eiro.

6 komentāri

TOP komentāri

 • lilija
  +1

  lilija

  Man sodien atteica veikt pakalpojumu, jo firma nesanema no cherry naudu. Kupona deriguma tetmins beidzas sis brivdienaas. Un ko tad man darit? 20 euro uzdavinaju?!

  27.05.2016 23:36

 • zk
  +1

  zk

  Un ko lai dara pakalpojumu sniedzēji, kas naudiņu nav saņēmuši!

  27.05.2016 19:47

 • incis
  0

  incis

  Jā, un es zaudēju 200 Eur+ 238 Eur, jo tos Interlux Travel pieprasīja samaksāt, lai tomēr varētu doties ceļojumā. Vai nav stulbi?!

  22.06.2016 17:23

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas