Ko sabiedrība domā par uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem?

2 komentāri

47% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Tikpat daudzi – 46% – to neatbalsta. Tikmēr 7% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Ar priekšlikumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi Latvijā atkal nākusi klajā Nacionālā apvienība.

2 komentāri

TOP komentāri

 • jans
  0

  jans

  Neesam vēl neko sākuši ar deokupāciju,kad jauni okupanti tiek oficiāli legalizēti ar "uzturēšanās"atļaujām.Un kā nevainīgi izdomājuši -"uzturēšanās"atļaujas! Tad kā praktiski var dabūt šos ārā,ja tie jau nopirkuši īpašumu,ieguldījuši kapitālu. Acu aizmālēšana,ko sauc par "Palikšanas atļaujām". Un kur vēl pielikumā vaimanāšana, ka,ja neļausim te, tad aizbrauks nauda citur...Okupācija sekmīgi turpinās.

  10.01.2015 14:46

 • Terēze
  0

  Terēze

  Jo mazāk viņu šeit būs,jo labāk.Tiko viņu vairāk par 3,tad jau sāk savas "tiesības"pieprasīt.Bez viņiem būs mazāk "kašķu".

  04.12.2014 15:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas