Kickstarter līdzekļus sāk vākt latviešu biznesa ideja, kas palīdzēs gūt līdzsvaru dzīves haosā

0 komentāri

Latvijā radīts projekts Reflection Cubes uzsāk Kickstarter platformas kampaņu, lai savāktu finansējumu Pārdomu kauliņu ražošanai. Kopumā plānots piesaistīt 10 tūkstošus ASV dolāru, informē biznesa ideja autori.

“Kauliņu ideja radusies Latvijā, un projekta mērķis ir palīdzēt ikvienam sasniegt līdzsvaru ikdienas haosā,” norāda Reflection Cubes pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raivis Kalniņš, viens no projekta autoriem:

Mēs paši esam piedzīvojuši, cik grūti ir apzināties dzīves mērķi; taču, pat ja es zinu, ko gribu sasniegt, ar to vien nepietiek – ir nepieciešams stingrs raksturs, lai darītu visu vēlamā sasniegšanā. Mēs ticam, ka Pārdomu kauliņi palīdzēs cilvēkiem apstāties, pārdomāt dzīvi un spert pareizos soļus mērķa sasniegšanai.

Pārdomu kauliņi ir deviņu metamo kauliņu un pārdomu laukuma komplekts, kas sadalīts piecās kategorijās. Katrai no tām, tāpat kā kauliņiem, ir sava krāsa. Izmetot kauliņus, vispirms jāatbild uz jautājumu, kas palīdz apzināties savu dzīves mērķi. Tam seko paradumu kauliņi: sarkans (apdomība un fiziskā veselība), oranžs (cilvēcība un taisnīgums) un zaļš (drosme, paškontrole un pārliecība par sevi). Apli noslēdz pēdējais – aktīvās darbības kauliņš.

“Katru dienu es ņemu vienu kauliņu sev līdzi, lai brīvos brīžos to apskatītu un pārdomātu vienu no jautājumiem, ko tas uzdod. Ieradumus mainīt ir grūti, taču tieši tie pilnveido mūsu potenciālu vai tieši otrādi – aizkavē mūs,” stāsta R. Grundmanis.

Reflection Cubes jeb Pārdomu kauliņus radījuši Roberts Grundmanis un Raivis Kalniņš Latvijā. ASV tos pārstāv Gunta Lediņa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas