Ķemeru sanatorijas attīstībā piedalīsies Krievijas uzņēmēji kopā ar latviešiem un frančiem

0 komentāri
Ķemeru sanatorijas attīstībā piedalīsies Krievijas uzņēmēji kopā ar latviešiem un frančiem
Foto: LETA

Kreditoru kopsapulce apstiprinājusi Ķemeru sanatorijas nekustamā īpašuma pārdošanu tās nodrošinātajam kreditoram SIA Arhiidea, kurš savulaik arī ierosinājis Ķemeru maksātnespēju, informē maksātnespējīgās SIA Ominasis Latvia administrators Ainars Kreics.

Pārdošanas cena noteikta atbilstoši pēdējās nenotikušās izsoles sākumcenai – 2,9 miljoni eiro. Arhiidea prasība pret Ķemeriem bija 0,5 miljoni eiro, kas nozīmē, ka atlikušie 2,4 miljoni eiro vēl būs jāsamaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā A. Kreics sacīja portālam Skaties.lv, Arhiidea sadarbosies ar SIA Park Hotel Ķemeri, kuru pārstāv Krievijas uzņēmējs Andrejs Danengiršs. SIA Park Hotel Ķemeri ir tas pats uzņēmums, kurš Ķemeru sanatoriju iegādājās pēdējā izsolē, tomēr neiemaksāja visu noteikto drošības naudas apmēru.

SIA Park Hotel Ķemeri valdes loceklis Andrejs Danengiršs administratoram ir apstiprinājis, ka rekonstrukcijas gaitā plānots saglabāt sanatorijas profilu, savukārt pēc rekonstrukcijas pabeigšanas uzsākt sanatorijas darbību sadarbībā ar franču kompāniju Vichy.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas