Kanādā sāk montēt pirmo airBaltic pasūtīto Bombardier lidmašīnu; piegādi sola gada beigās

0 komentāri

Kanādā sāk likt kopā lidsabiedrības airBaltic pasūtīto Bombardier lidmašīnu. Latvijā jaunie lidaparāti varētu nonākt jau gada otrajā pusē.

Lidsabiedrība airBaltic izplatījusi video, kurā redzams, kā Kanādas ražotāju Bombardier apmeklē aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašlaik montēšana rit pilnā sparā un korpusam tiek pievienoti spārni. airBaltic būšot pirmie, kas pārvadās pasažierus ar šā jaunā modeļa lidmašīnām. Pašlaik floti veido 12 cita veida Bombardier lidaparāti. Nacionālā lidsabiedrība plāno pasūtīt vēl 13 lidmašīnas.

Atgādinām, ka Latvijas aviokompānijas attīstībā valsts nolēmusi ieguldīt 80 miljonus eiro, bet no vācu uzņēmēja Ralfa Dītera Montāga-Girmesa tiek gaidītas 52 miljonu eiro lielas investīcijas.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas