Kādreizējai “Iļģuciema maiznīca konditoreja” pasludināta maksātnespēja

0 komentāri

Maksātnespējas process pasludināts kādreizējai SIA ”Iļģuciema maiznīca konditoreja”, kuras pašreizējais nosaukums ir SIA ”Bakery Delight”.

Par maksātnespējas procesa administratoru iecelts Juris Ķesteris.

Aizvadītā gada vidū uzņēmumam tika ierosināts tiesiskās aizsardzības process, kas gan pēc trim mēnešiem jau izbeigts, jo uzņēmums savlaicīgi nebija saskaņojis savu izstrādāto tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu ar visiem saviem kreditoriem.

Šā gada martā Valsts ieņēmumu dienests (VID) uzņēmumam piemērojis arī aizliegumu samazināt pamatkapitālu.

SIA ”Bakery Delight” savu darbību sāka 2010. gadā, un tā īpašnieki ir vācu kompānija”Baltic Natural power invest GmbH”, kurai vienlaicīgi pieder arī SIA ”Green Mix wonderland” (kādreiz zināma kā SIA ”Lango Distribution” un SIA ”Lango R & D”) un SIA ”Livland Resort”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas