“K-rauta” atsauc nedrošus domkratus

0 komentāri

Veikalu tīkla “K-rauta” operators AS “Rautakesko” pārtraukusi produkta “Hidrauliskais domkrats uz ritenīšiem, 2 Tonnas” turpmāku tirdzniecību dēļ neatbilstības drošuma prasībām.

Pircēji, kuri laika posmā no 2014. gada 28.maija līdz 2014. gada 15.augustam pasapējuši iegādāties augstāk minēto produktu, tiek aicināti nekavējoties pārtraukt tā lietošanu un atgriezt produktu tuvākajā “K-rauta” veikalā, kur par produktu tiks atgriezta tā iegādes vērtība.

Lai atgrieztu produktu, pirkuma čeks nav nepieciešams.

Produktu iespējams identificēt pēc koda, kas ir “TA820012”, un sērijas numura – “820012C00004515L”.

Foto: AS Rautakesko

Foto: AS Rautakesko

Produkts ar minēto kodu un sērijas numuru tiek izņemts arī no Igaunijas, Somijas un
Latvijas tirgus.

K-rauta savā paziņojumā medijiem norāda, ka pārējie ražojumi ar atšķirīgiem kodiem un sērijas numuriem ir droši lietošanai un to kvalitāte atbilst sertifikātiem un citām spēkā esošām kvalitātes prasībām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas