Jysk investēs 2,8 miljonus eiro Baltijas valstīs

0 komentāri

Mājsaimniecības preču mazumtirgotāja Jysk biznesa attīstībai Baltijas valstīs investēs 2,8 miljonus eiro, atklāj Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Kā liecina Firmas.lv informācija, komercķīlu 2,8 miljonu eiro vērtībā Jysk reģistrējusi šā gada 1. jūnijā.

Zundure norāda, ka Jysk turpinās investēt esošo veikalu rekonstrukcijā, labiekārtošanā kā arī jaunu veikalu atvēršanā.

“Šogad jau esam rekonstruējuši divus Jysk veikalus un tuvākajā laikā plānojam labiekārtot vēl vairākus, tostarp rekonstruēt arī Jysk veikalu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Tālākā perspektīvā domāsim arī par jaunu veikalu atvēršanu Baltijas valstīs,” stāsta Zundure.

Jysk 2013. gadā apgrozījusi 21 miljonu eiro, liecina Firmas.lv informācija. Apgrozījums 2013.gadā, salīdzinot ar 2012. gadu, ir pieaudzis par 8%, savukārt peļņa uzņēmumam bijusi 1,1 miljons eiro, kas ļāvusi Jysk izkļūt no 2012. gadā piedzīvotajiem zaudējumiem 303 758 eiro apmērā.

Jysk ir starptautisks veikalu tīkls, kas piedāvā preces mājas labiekārtošanai un dibināta 2001. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 500 264 eiro. Uzņēmums pieder Islandē reģistrētai kompānijai Joska Eignarhaldsfelag ehf av PLC.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas