Ja Jaunais vilnis pametīs Jūrmalu, “tas nebūs nekas traģisks”, domā uzņēmēji

2 komentāri

Izmaiņas būs jūtamas, bet tas nebūs nekas traģisks, konkursa Jaunais vilnis iespējamo aiziešanu no kūrortpilsētas komentē Jūrmalā satiktie uzņēmēji.

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis šogad Jūrmalā aizvadīja jau divpadsmito vasaru. Krievijas kultūras ministrs Vladimirs Medinskis, nedēļas nogalē viesojoties Latvijā, paziņoja, ka konkursu varētu pārcelt uz kādu citu, Krievijas pilsētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ko par to Jaunā viļņa pārcelšanu uz citu vietu saka Jūrmalas uzņēmēji un iedzīvotāji?

Dzintaru koncertzāle pašlaik piedzīvo plašus būvniecības un restaurācijas darbus. Zāles valdes priekšsēdētājs par Jaunā viļņa iespējamu aiziešanu pagaidām dzirdējis tikai medijos.

Ar pašiem konkursa rīkotājiem joprojām ir spēkā sadarbības līgums, pirms mēneša rezervēts arī laiks nākamās vasaras konkursam.

Taču – ja nu tiešām Jaunais vilnis aizietu koncertzāle vasaras vidū tukša nepaliktu, norāda koncertzāles vadība.

Jaunā viļņa rīkotāji pagaidām no komentāriem atsakās. Laikrakstam Diena konkursa izpilddirektors vien ieminējies, ka lielāka skaidrība par nākotni varētu būt decembrī, pašlaik ritot sarunas ar Maskavu.

Viesnīca Jūrmala SPA ir viena no centrālajām naktsmītnēm konkursa laikā, tad šeit ir 100% noslogojums.

Taču viesnīcas saimnieki nepaļaujas vien uz šiem vasaras turīgajiem klientiem, bet plāno darbību visam gadam.  Ja nebūs Jaunā viļņa, tad to vietā tūrisma kompānijas no Skandināvijas esot gatavas nodrošināt viesus.

Turklāt kaimiņi skandināvi esot tie, kuri bieži Jūrmalā atgriežas arī aukstajā sezonā.

Aptuvenas aplēses liecina, ka Jaunais vilnis, aizpildot viesnīcas, koncertzāli un popularizējot Jūrmalu, piesaistot 14 miljonus eiro gadā. Taču oficiāli aprēķini nav veikti.

Plašāk par šo tematu – LNT Ziņu sagatavotajā sižetā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • helma
  0

  helma

  Jau tagad ir tik tīrs gaiss ka nevar saprast vai visus veikalus tūlīt slēgt ciet un stāties bezdarbniekos.Daži te aizmirsuši ka Jūrmalā dzīvo arī pamatiedzīvotāji ar 'ģimenēm, kuriem vajag darbu un iztikšanu.

  09.01.2015 20:43

 • juris
  0

  juris

  Tas būs tikai labāk. Jūrmalā kļūs tīrāks gaiss no šovinistu un kremļinu un putļeristu smakas

  28.10.2014 10:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas