Izbeigta tiesvedība Laimas un Staburadzes “reiderisma lietā”

0 komentāri
Izbeigta tiesvedība Laimas un Staburadzes “reiderisma lietā”
Foto: LETA

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 20. februārī pieņēma lēmumu izbeigt tiesvedību pret 25 Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgiem uzņēmumiem, tostarp Laima un Staburadze, kā arī citiem Nordic Partners grupas uzņēmumiem, pret kuriem tika vērstas “mērķtiecīgi plānotas ļaunprātīgas darbības, kurās saskatāmas reiderisma pazīmes”, informē kompānijas Laima pārstāvji.


Zvērināta advokāte Sintija Radionova:

Ļoti iespējams, ka prasītāja puse šodienas lēmumu pārsūdzēs, taču, tā kā Rīgas apgabaltiesa jau iepriekš ir vērtējusi šo jautājumu un secinājusi, ka šajā strīdā ierautie 25 NP grupas uzņēmumi nevar būt par atbildētājiem, tad esam diezgan droši, ka arī nākamās instances lēmums tikai apstiprinās šodien pasludināto, jo šajā konkrētajā jautājumā nav runa par kādu pierādījumu vai faktu vērtējumu, bet gan par likuma, konkrēti Koncernu likuma, normu interpretāciju.

Tiesā tika risināts civilstrīds starp NPBC un Menard Port LLC par kopīpašumā esošajam uzņēmumam NP Business Centre nodarīto zaudējumu piedziņu. Tiesvedībā, kurā iesaistīta arī Laima un citi NP Foods grupas uzņēmumi, prasītājs MenardPort LLC vēlas no 28 atbildētājiem piedzīt nodarītos zaudējumus 5,3 miljonu eiro apmērā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas