Latvijā izgudrots unikāls diētas šķīvis

2 komentāri

Divas uztura speciālistes Līga un Tatjana izgudrojušas unikālu diētas šķīvi, uz kura uzskatāmi norādīts, cik daudz vienā ēdienreizē jālieto dažādi produkti.

Tatjana un Līga ir uztura speciālistes, un savā darbā ik dienas cilvēkiem skaidro veselīga uztura pamatprincipus, līdz sapratušas, ka to var darīt arī praktiski un pārvērst biznesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī diētas šķīvis domāts tiem, kuri vēlas lietot veselīgu uzturu un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, patlaban to pārsvarā izmanto slaidas sievietes, novērojušas diētas šķīvja idejas autores.

Skaties foto!

Uz diētas šķīvja novilktas līnijas un attēlotas vēlamās brokastu, pusdienu un vakariņu ēdienu sastāvdaļu proporcijas.

”Pusi no šķīvja vajadzētu iepildīt ar dārzeņiem, un tādēļ uz šķīvja ir uzzīmēti dažādi dārzeņi, kurus var lietot uzturā, lai jebkuram būtu skaidrs, ko tad var likt uz šķīvja,” stāsta uztura speciāliste.

Savukārt, piemēram, latviešu iecienītie kartupeļi šķīvī ielikti sadaļā graudaugi jeb ogļhidrāti, kuriem ēdienreizē vajadzētu aizņemt aptuveni vienu ceturto daļu. Vēl viena ceturtā daļa atvēlēta olbaltumvielām – gaļai, sieram, zivīm, biezpienam.

Diētas šķīvi var lietot arī veģetārieši.

Ja rodas šaubas par kāda produkta lietojamību, tad var ieskatīties lietošanas instrukcijā.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • es
  +1

  es

  Kur tādus var iegādāties?

  06.03.2015 07:30

 • evira
  0

  evira

  Kur var tadu iegadaties

  06.03.2015 23:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas