“Gemoss” audzē peļņu un gatavojas jaunai ražotnei

0 komentāri

Uzņēmums SIA “Gemoss”, kas cita starpā kļuvis atpazīstams bāru un restorānu aprīkojuma tirdzniecībā, aizvadītajā gadā apgrozījis 19,39 miljonus eiro, kas ir par 6,47% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa augusi par 14,16%, sasniedzot 1,324 milj. eiro.

Turpmākajos gados SIA “Gemoss” mērķis ir sasniegt stabilizāciju apgrozījuma pieaugumā un noturēt peļņu iepriekšējā gada līmenī. Uzņēmuma vadība arī norāda, ka tās plānos ietilpst investīcijas jauna ražošanas objekta izveidē.

SIA “Gemoss” 2014.gadā iecerējis strādāt pie fasēto riekstu un žāvētu augļu tirgus daļas palielināšanas esošajiem zīmoliem “Zelta rieksts” un “Dienas deva”, tāpat arī tikšot paplašināts sortiments mazumtirdzniecības tīkliem ar mērķi sasniegt augstāku rentabilitāti.

SIA “Gemoss” reģistrēts 1993.gadā, tā darbība saistīta ar maizes un konditorejas izejvielu importu un tirdzniecību, riekstu un žāvētu augļu fasēšanu, bāru un restorānu preču un aprīkojuma tirdzniecību, kā arī trauku īri banketiem. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Ieva Treija, kurai pieder arī 50% SIA “Andrito Coffee Roastery” daļas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas