Gāzes piegādes no ASV ir reālas, pauž Latvijas vēstnieks ASV

0 komentāri

Gāzes piegādes no ASV ir reālas, tikai nepieciešams slēgt līgumus un sakārtot infrastruktūru. Konkrēti līgumi Latvijai ar ASV vēl gan nav slēgti, raidījumā 900 sekundes sacīja Latvijas vēstnieks ASV Andris Razāns.

”Mēs varēsim, ja izdarīsim savus mājasdarbus Latvijā – ieviesīsim Eiropas Savienības likumdošanu, atvērsim tirgu un savienosim mūsu gāzes infrastruktūru ar pārējo Eiropu, proti, Poliju,” pauda vēstnieks. ”Ja mēs šos mājasdarbus izdarām, mums nav nekādu šķēršļu saņemt gāzi, lai no kurienes tā nāktu, tostarp no ASV,” viņš sacīja, akcentējot, ka gāzes cenas ASV ir ”ārkārtīgi zemas”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV Valsts sekretāra vietniece enerģētikas diplomātijas jautājumos Robina Danigana iepriekš pauda, ka ASV plāno jau šogad Eiropai piegādāt gāzi, un ir ļoti iespējams, kas tas attieksies arī uz Latviju. Viņa norādīja, ka patlaban ASV diplomāti veic aktīvas sarunas ar Latviju šajā jautājumā.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas