Gauss: Uzskatām, ka airBaltic un Ryanair Rīgas lidostā jābūt vienādiem nosacījumiem

0 komentāri

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vēlas panākt vienlīdzīgus noteikumus Rīgas lidostā ar konkurentiem – Īrijas zemo cenu lidsabiedrībai Ryanair. Tas arī ir strīda pamatā ar Rīgas lidostu, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja airBaltic vadītājs Martins Gauss.

Aviokompānijai airBaltic ir tekošie parādi, taču tie visi tiek nomaksāti. Tas, vai lidsabiedrība samaksās Rīgas lidostai prasīto summu, atkarīgs no tā, kāds būs tiesas lēmums, taču airBaltic ir gatava prasīto summu nomaksāt, un aviokompānijas grāmatvedība tiek veikta, ņemot vērā lidostas prasīto summu. ”Esošie airBaltic finanšu rādītāji tādi, it kā mēs būtu prasīto summu jau nomaksājuši,” sacīja M. Gauss. ”Mēs gribam vienlīdzīgus nosacījumus ar konkurentiem,” viņš pauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējā laikā izskanējusi pretrunīga informācija par Latvijas aviokompāniju airBaltic, piemēram, ka tā jau kopš  2011. gada ignorē piesūtītos lidostas Rīga rēķinus un šogad februārī aviokompānijas parāds lidostai bija vairāk nekā  23 miljoni eiro.

Runājot par šā gada finanšu rādītājiem, Latvijas nacionālās aviokompānijas vadītājs sacīja, ka tie, visticamāk, būs labāki nekā iepriekšējā gadā.

airBaltic investors, kas ilgstoši tiek meklēts, varētu tikt atrasts nākamajā gadā, sacīja M. Gauss. Viņš akcentēja, ka tā meklēšanu veic kompānijas valde.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas