Gan bei vadībai ”kaut kas nav ar veselo saprātu”, saka VID

23 komentāri

”Tādu visatļautību un tiešumu, klaju attieksmi attiecībā pret nodokļu nemaksāšanu neesmu redzējusi pa visiem daudzajiem gadiem. Uzņēmums ir pieķerts, saprot, ka to uzrauga, taču turpina krāpties. Kaut kas nav ar veselo saprātu,” sacīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone.

”Vēl aizvien par šo komersantu tiek sniegti signāli. Darījumi netiek reģistrēti vakaros, brīvdienās,” sacīja VID vadītāja. Viņa sacīja, ka, piemēram, pagājušajā nedēļā viņai divi cilvēki sūtīja īssziņas, ka Gan bei pat pajautājot netiek izsniegts čeks un kases aparāts nedarbojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat viņa norādīja, ka ”ar šādiem cilvēkiem ir citādāka runāšana, laikam vienkārši ir Gan bei jāslēdz”.

Gan bei restorānos turpinās krāpšanās; varētu slēgt visus restorānus

Restorānu tīklā Gan bei turpinās krāpšanās ar nodokļiem, tādēļ, iespējams, drīzumā varētu tikt slēgtas visas šī restorānu tīkla ēstuves.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir sašutis par to, ka Gan bei restorānu īpašnieki nav mācījušies no nesenā skandāla par vērienīgu krāpšanos ar nodokļiem, un turpina šīs aktivitātes.
23 komentāri

TOP komentāri

 • Mar
  0

  Mar

  Gan Bei ņem laukā cik var izņemt, un cilvēki, protams, Latvijā nav tik organizēti, lai uz šādu iestādi neietu - iet un ies tā pat. Pamatā visiem nav vienalga tikai komentāros - pārējā laikā visiem vienalga...

  23.01.2015 16:09

 • nu
  0

  nu

  25 gadu laikā VIDam bija jānodrošina tāda sistēma, kurā nekādi "Gan bei" nespētu rasties. Un ja rastos, tad tiktu atklāti jau pirmo divu mēnešu laikā.

  23.01.2015 14:08

 • papildinājums
  0

  papildinājums

  To vēl varētu papildināt ar šādiem vārdiem: "Tādu paviršību un bezdarbību, klaju savu pienākumu nepildīšanu attiecībā pret uzņēmumu kontroli un nodokļu ievākšanu neesmu redzējusi nevienā citā Eiropas valstī." VID ir atzinies savā bezdarbībā. Blēži ir bijuši vienmēr. VID funkcijas ir nodrošināt, lai blēži nevarētu blēdīties. Ja VID bija pieļāvis to, ka Gan Bei tik daudzus gadus blēdījies tik lielā apmērā, tas tikai parāda VID darbības kvalitāti. Latvijā ir simtiem vai pat tūkstošiem šādu "ganbeju".

  23.01.2015 14:06

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas